Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu 4. 9. 2017

Hlášení rozhlasu 4. 9. 2017Datum konání:
4.9.2017

Kino Lužany zve občany ve středu 6. září od 9:30 hodin na promítání amerického animovaného rodinného filmu Šmoulové: Zapomenutá vesnice. Šmoulinka se po nálezu tajuplné mapy vydává společně se svými nejlepšími kamarády na vzrušující a napínavou pouť Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření, aby nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří zlému kouzelníkovi Gargamelovi. Na své dramatické cestě plné akce a nebezpečí jsou Šmoulové na stopě objevu největšího tajemství šmoulí historie! Vstupné 40 Kč.

Kino Lužany zve občany v pátek 8. září od 19 hodin do kina v Lužanech na divadelní představení Ženich pro čertici v podání divadelního souboru Erben z Miletína. Veselá pohádka, ve které se vdavekchtivá čertice dostane na zem a za pomoci čertovského kolegy a kouzelných bot dosáhne svého. Jak to má v pohádkách být, dobro a zdravý rozum nakonec zvítězí. Vstupné 40 Kč. Klub Kafé otevřen od 18 hodin.

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v sobotu 9. září od 17 hodin na hřiště v Lužanech, kde místní muži odehrají fotbalové utkání s družstvem z Kopidlna. Občerstvení zajištěno, vstupenky budou slosovány. Přijďte povzbudit naše hráče.