Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu 10. 10. 2018

Hlášení rozhlasu 10. 10. 2018Datum konání:
10.10.2018

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v sobotu 13. října od 9 hodin na hřiště v Lužanech, kde se odehrají fotbalové zápasy starší přípravky s družstvy ze Železnice, Sobotky a Jičíněvsi. Občerstvení zajištěno, přijďte podpořit naše hráče.

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v sobotu 13. října od 15:30 na hřiště v Lužanech, kde se odehraje mistrovské fotbalové utkání místních mužů s družstvem ze Staré Paky. Občerstvení zajištěno, vstupenky budou slosovány. Přijďte podpořit naše hráče.

Škola Lužany zve všechny děti a jejich doprovod na Drakiádu, která se koná ve středu 17. října od 16 hodin na kopci za Mádlovými. Doma vyrobené draky čeká odměna navíc.