Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu 13. 6. 2018

Hlášení rozhlasu 13. 6. 2018Datum konání:
13.6.2018

Kino Lužany zve občany v pátek 15. června ve 20 hodin na promítání britského kriminálního filmu Tři billboardy kousek za Ebbingem. Matka zavražděné dívky vylepí na tři billboardy u vjezdu do města kontroverzní vzkazy, kterými rozpoutá zuřivou bitvu s psychicky nevyrovnaným policistou a váženým šéfem místní policie. Film je nevhodný pro mládež do 15 let. Vstupné 70 Kč. Klub kafé otevřen od 19 hodin.

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v sobotu 16. června od 14 hodin na hřiště v Lužanech na poslední mistrovské fotbalové utkání místních mužů této sezóny s družstvem z Valdic. Vstupenky budou slosovány, občerstvení zajištěno. Přijďte povzbudit naše hráče.

Pondy´s Club Lužany zve všechny občany v sobotu 16. června od 18 hodin do společenského sálu na koncert kapely Fénix spojený s křestem nového CD.

Lázeňský mikroregion zve občany členských obcí na zájezd do Polska, který se uskuteční v neděli 24. června 2018. Předpokládaný odjezd v 7 hodin. Na programu je prohlídka města Swidnica a polský folklorní festival v obci Marcinowice. Doprava a základní občerstvení je hrazeno v rámci projektu a pro účastníky je zdarma. Nástupní místa Lázně Bělohrad, Pecka a Stará Paka. Kapacita je maximálně 50 osob. Přihlášení nejpozději do 14. června 2018 na tel.: 725 082 486.

Zveme občany na koncert ženského flétnového souboru Pifferaios a mužského sboru Toni dei signori z Lázní Bělohrad pod vedením Ivany Václavů, který se uskuteční v neděli 24. června od 18 hodin v kostele sv. Maří Magdalény v Lužanech. V programu zazní hrané i zpívané skladby z období renesance, baroka, skladby soudobé, lidové písně a spirituály.

Zveme občany na zasedání zastupitelstva, které se uskuteční v pondělí 25. 6. od 19 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu. Na programu jsou následující body: Rozpočtové opatření č. 3/2018, Pořízení požární techniky pro JSDH, Úpravy budovy OÚ, Majetkové záležitosti, Dodatek ke Smlouvě o zajištění služeb pro Českou poštu a Různé.