Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu 13. 7. 2018

Hlášení rozhlasu 13. 7. 2018Datum konání:
13.7.2018

Kino Lužany zve občany v pátek 13. července od 20 hodin na promítání amerického filmu Tvář vody. V utajované americké vládní laboratoři probíhají experimenty s podivuhodným obojživelným monstrem nalezeným v Amazonii. Ví se o něm velmi málo - domorodci jej uctívali jako boha, může dýchat na vzduchu i pod vodou, podobá se člověku a je považován za nebezpečného tvora. Vstupné 70 Kč, Klub kafé otevřen od 19 hodin.

Upozorňujeme občany, že knihovna bude v úterý 17. července z provozních důvodů uzavřena. Mimořádně bude knihovna otevřena ve čtvrtek 19. července v době od 16 do 18 hodin.

Zveme všechny občany a příznivce obce v sobotu 21. července od 15 hodin na hřiště v Lužanech, kde se uskuteční tradiční pouťové odpoledne. Těšit se můžete na ukázku výcviku dravců, ukázku práce hasičské mládeže, fotbalový zápas místních mužů s družstvem z Milíčevsi a večerní pouťovou zábavu. V průběhu odpoledne bude k dispozici skákací hrad, malování na obličej, soutěže, projížďka v kočáře, dílnička, občerstvení, ukázka hasičské a policejní techniky a pouťové atrakce.