Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu 16. 5. 2018

Hlášení rozhlasu 16. 5. 2018Datum konání:
16.5.2018

Kino Lužany zve občany v pátek 18. května od 20 hodin na promítání nového českého filmu Hastrman. Hlavní hrdina baron alias hastrman se vrací z cest po světě na panství, kde se chce věnovat obnově rybníků. Mezi vesničany ho zaujme nespoutaná a revoltující rychtářova dcera Katynka, na kterou si ale myslí i další muži. Čím více se Katynka baronovi přibližuje, tím více v něm rostou pochybnosti, zda jako člověk ve zvířeti a zvíře v člověku dokáže obstát. Vstupné 70 Kč, Klub kafé otevřen od 19 hodin.

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v sobotu 19. května od 17 hodin na hřiště v Lužanech, kde se odehraje mistrovské fotbalové utkání místních mužů s družstvem z Milíčevsi. Občerstvení zajištěno, vstupenky budou slosovány. Přijďte povzbudit naše hráče.

Pondy´s Club Lužany zve všechny občany v sobotu 19. května od 20 hodin do společenského sálu na Disco Oldies párty. Vstupné 70 Kč.

Zveme občany na zasedání zastupitelstva, které se uskuteční v pondělí 21. května od 19 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu. Na programu jednání jsou následující body: Úpravy sociálního zařízení v autokempu, Závěrečný účet obce Lužany za rok 2017, Směrnice pro nakládání s osobními údaji, Rekonstrukce veřejného osvětlení podél chodníku, Vyúčtování dotace na výstavbu kanalizační přípojky, Žádost o podporu linky bezpečí, Nákup dopravního automobilu pro JSDH, Dotace na zpracování územního plánu a Různé.