Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu 19. 7. 2018

Hlášení rozhlasu 19. 7. 2018Datum konání:
19.7.2018

Zveme občany v pátek 20. července v 18 hodin na hřiště v Lužanech, kde se uskuteční noční turnaj v malé kopané. Občerstvení zajištěno, přijďte podpořit své favority.

Kino Lužany zve občany v pátek 20. července od 19 hodin do kina v Lužanech na promítání dětské animované komedie Coco. Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny. Vstupné 40 Kč.

Zveme všechny občany a příznivce obce v sobotu 21. července od 15 hodin na hřiště v Lužanech, kde se uskuteční tradiční pouťové odpoledne. Těšit se můžete na ukázku výcviku dravců, ukázku práce hasičské mládeže, fotbalový zápas místních mužů s družstvem z Nemyčevsi a večerní pouťovou zábavu. V průběhu odpoledne bude k dispozici skákací hrad, malování na obličej, soutěže, projížďka v kočáře, dílnička, občerstvení, ukázka hasičské a policejní techniky a pouťové atrakce.