Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu 27. 3. 2018

Hlášení rozhlasu 27. 3. 2018Datum konání:
27.3.2018

Společnost JUKKA bude ve středu 28. března v čase od 15:00 do 15:30 před Obecním úřadem v Lužanech prodávat následující stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Upozorňujeme občany, že pošta Lužany bude ve středu 28. 3. 2018 a ve čtvrtek 29. 3. 2018 z provozních důvodů uzavřena. V pátek 30. 3. 2018 bude pošta uzavřena z důvodu státního svátku.

TJ Sokol Lužany zve všechny své členy a příznivce v pátek 30. března na brigádu na úklid a přípravu hřiště a fotbalových kabin na jarní sezónu. Sraz účastníků v 9 hodin na hřišti.

Zveme občany na zasedání zastupitelstva, které se uskuteční ve čtvrtek 5. dubna od 19 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu. Na programu jednání jsou následující body: Dotace na opravu přístupového chodníku před kostelem, Přeložka podpěrného sloupu elektrického vedení, Dodatek ke Smlouvě o zajištění služeb pro Českou poštu, Rekonstrukce veřejného osvětlení. Vyhláška o poplatku za odpad, Projekt Kamarádi bez hranic, Úpravy sociálního zařízení v autokempu, Pronájem nemovitostí, Směna pozemků, Rozpočtové opatření č. 2/2018, Příspěvek Lázeňskému mikroregionu a Různé.