Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu dne 12. 9. 2019

Hlášení rozhlasu dne 12. 9. 2019Datum konání:
12.9.2019

Kino Lužany zve občany v pátek 13. září od 19 hodin na promítání amerického sci-fi Avengers: Endgame. Po zničujících událostech se svět ocitl v troskách. Polovina všech bytostí byla vyhubena. Avengers se se zbytkem svých spojenců ještě jednou pokusí spojit síly, aby obnovili pořádek ve vesmíru. Vstupné je 70 Kč.

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v sobotu 14. září od 17 hodin na hřiště v Lužanech, kde se odehraje fotbalové utkání místních mužů s družstvem z Chomutic. Občerstvení zajištěno, vstupenky budou slosovány. Přijďte povzbudit naše hráče. Sponzorem utkání je Zelenina Hnila - Ladislav Hnízdo, Lužany 202 - pěstování a prodej zeleniny.

Informujeme občany, že prodejna Jednoty naproti kostelu je od pondělí 16. září opět otevřena.

Zveme občany na zasedání zastupitelstva, které se uskuteční ve středu 18. září od 19 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu. Na programu jednání jsou následující body: Úpravy komunikace v úvozu, Zasíťování pozemků pod Mádlákem, Pozemkové záležitosti, Prodej požárního automobilu, Dodatek ke smlouvě o zajištění služeb pro Českou poštu, Dodatek ke smlouvě na rekonstrukci veřejného osvětlení a Různé.

Informujeme občany, že pošta Partner Lužany bude v pátek 20. září z důvodu omezení dodávky elektrické energie uzavřena.

Upozorňujeme občany, že v pátek 20. září a ve čtvrtek 3. října nepůjde v obci elektřina.