Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu dne 15. 5. 2019

Hlášení rozhlasu dne 15. 5. 2019Datum konání:
15.5.2019

Kino Lužany zve občany v pátek 17. května od 20 hodin na promítání české komedie Po čem muži touží. Charismatický sympaťák Karel Král je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším přítelem se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou. Ráno zjistí, že se mu přání vyplnilo. Ovšem pouze fyzicky. Klub Kafé otevřen od 19 hodin, vstupné 80 Kč.

TJ Sokol Lužany, oddíl kopané, zve všechny své příznivce v sobotu 18. května na hřiště v Lužanech, kde se od 9 hodin odehrají fotbalové zápasy místní přípravky s družstvy z Robous a z Libáně. Ve 14 hodin bude zahájeno fotbalové utkání mužů s družstvem ze Žlunic. Občerstvení zajištěno, vstupenky budou slosovány. Přijďte povzbudit naše hráče.

SDH Lužany zve všechny své příznivce v sobotu 18. května od 19 hodin na hřiště v Lužanech, kde se uskuteční okrsková soutěž dospělých v požárním sportu. Občerstvení zajištěno. Přijďte podpořit naše družstvo.

TJ Sokol Lužany zve všechny své členy a příznivce na výroční členskou schůzi, která se uskuteční v neděli 19. května od 17 hodin v pivnici Septik.