Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu dne 22. 9. 2020

Hlášení rozhlasu dne 22. 9. 2020Datum konání:
22.9.2020

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v sobotu 26. září na hřiště v Lužanech, kde se od 15:30 odehraje mistrovské fotbalové utkání místních mužů s družstvem z Jičíněvse. Vstupenky budou slosovány, občerstvení zajištěno. Přijďte povzbudit naše hráče. V neděli 27. září od 9:30 odehrají na hřišti v Lužanech své zápasy mladší žáci s družstvem z Libuně. Přijďte povzbudit také mladší hráče v jejich zápasech. 

Informujeme občany, že den otevřených dveří v hasičské zbrojnici, plánovaný na neděli 27. září, se přesouvá na neurčito.

Informujeme občany, že ve dnech 15. - 17. října bude kominík provádět v naší obci vymetání a revize komínů. Kdo máte o jeho služby zájem, přihlaste se do úterý 13. října na obecním úřadě.