Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Přihlaste své děti do projektu „Kamarádi bez hranic“

Přihlaste své děti do projektu „Kamarádi bez hranic“Datum konání:
9.4.2018

loga vše ČB.jpg

 

Vážení rodiče,

obec Lužany obdržela dotaci na projekt s názvem Kamarádi bez hranic, který si klade za cíl podpořit vytvoření neformálních vazeb mezi dětmi z Lužan a okolí a polského Mokrzeszowa a vytvořit tak podmínky pro vzájemné poznávání regionu, kultury a tradic.

Nosnou částí projektu jsou dvě čtyřdenní setkání českých a polských dětí – první počátkem června 2018 v polském Mokrzeszowě (z Lužan cca 110 km), druhé v polovině září 2018 v Lužanech.

Součástí projektu budou také pravidelná setkání dětí, na kterých budou děti pod vedením lektorů především připravovat propagační materiály nebo se učit základy polštiny. Setkání budou probíhat v průběhu května až června a v září, takže Váš prázdninový program nebude narušen.

Do projektu se mohou přihlásit všechny děti z obce Lužany a okolí ve věku 8 – 14 let. Předpokládaný počet dětí, které se mohou do projektu přihlásit, je 20 účastníků.

Podmínkou zapojení do projektu je účast dětí na dvou setkáních (děti musí mít platný cestovní doklad nebo občanský průkaz) a na pravidelných schůzkách.

Pokud se chcete o projektu dozvědět více, případně své děti do účasti na projektu rovnou přihlásit, přijďte v pondělí 9. dubna 2018 od 16 hodin do školy v Lužanech na informační schůzku.

 

 

                                                                             

                                                                                                              Ing. Martin Mitlöhner

                                                                                                              Starosta obec Lužany