Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu dne 15. 7. 2021

Hlášení rozhlasu dne 15. 7. 2021Datum konání:
15.7.2021

Kino Lužany zve děti a jejich rodiče v pátek 16. července od 19 hodin na promítání českého rodinného filmu Mazel a tajemství lesa. Děti ze skautského oddílu tráví letní prázdniny v lese v horách, kde tři týdny žijí jako divoši. Tentokrát však skauti přicházejí do svého lesa naposledy. Díky plánu těžit zde lithium, zmizí jejich divočina navždy… Hrdinou filmu je městský kluk, kterého příroda moc nebere, má radši svůj telefon a na tábor jede z donucení. Právě on ale v lese objeví tajemné bytosti. Vstupné je 100 Kč. 

Společnost TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Společnost navštíví naší obec v úterý dne 20. 7. 2021. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč, cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.

Obec Lužany, SDH Lužany a TJ Sokol Lužany zvou občany v sobotu 24. července na hřiště v Lužanech na tradiční pouťové odpoledne. Začátek program je ve 14:30, v průběhu odpoledne uvidíte ukázky výcviku psů, požární útoky a fotbalové utkání. Dále se můžete těšit na projížďky v kočáře, ukázku hasičské a policejní techniky, techniky Václava Fejfara, malování na obličej a bohaté občerstvení. Od 19 hodin je připravena pouťová zábava s DJ Karáskem. Přijďte strávit příjemné odpoledne se svými sousedy.