Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu dne 20. 7. 2021

Hlášení rozhlasu dne 20. 7. 2021Datum konání:
20.7.2021

Kino Lužany zve občany v pátek 23. července od 20 hodin na promítání nového českého filmu Bábovky. Film vypráví o tom, že i malé věci dokážou otřást světem. Příběhy hrdinek, které se snaží udělat velká životní rozhodnutí a do jejich plánů zasáhne osud. Všichni jsme totiž propojeni - vztahy, prací, náhodami, nenávistí nebo láskou. A některá setkání dokáží změnit život navždy… Film je přístupný od 12 let, vstupné je 80 Kč. Klub kafé otevřen od 19 hodin.

Upozorňujeme občany, že Sběrný dvůr Mlázovice bude v sobotu 24. července z provozních důvodů uzavřen. 

Obec Lužany, SDH Lužany a TJ Sokol Lužany zvou občany v sobotu 24. července na hřiště v Lužanech na tradiční pouťové odpoledne. Začátek program je ve 14:30, v průběhu odpoledne uvidíte ukázky výcviku psů, požární útoky a fotbalové utkání. Dále se můžete těšit na projížďky v kočáře, ukázku hasičské a policejní techniky, techniky Václava Fejfara, malování na obličej a bohaté občerstvení. Od 19 hodin je připravena pouťová zábava s DJ Karáskem. Přijďte strávit příjemné odpoledne se svými sousedy.

Zveme občany na zasedání zastupitelstva, které se uskuteční v pondělí 26. července od 19 hodin v zasedací místnosti Obecního úřadu Lužany. Na programu jednání jsou následující body: Rozpočtové opatření č. 4/2021, Infrastruktura pro výstavbu RD Mádlák, Dětské hřiště u rybníku Marešák, Školní jídelna Lužany, Úpravy bytových jednotek v č.p. 125 a Různé.