Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu dne 27. 9. 2021

Hlášení rozhlasu dne 27. 9. 2021Datum konání:
27.9.2021

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v úterý 28. září od 9:30 na hřiště v Lužanech, kde se odehraje mistrovské fotbalové utkání místních žáků s družstvem z Kopidlna. Přijďte povzbudit naše hráče.

Kino Lužany zve v pátek 1. října od 20 hodin na promítání posledního filmu letošní sezóny. Dánské drama s názvem Chlast je postaveno na teorii, že by se každý člověk měl narodit s určitou dávkou alkoholu v krvi. Tato malá intoxikace totiž otevírá naši mysl k poznání světa okolo nás, zmírňuje problémy a zvyšuje naši kreativitu. Film je přístupný od 15 let. Vstupné je 100 Kč, Klub kafé otevřen od 19 hodin.

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v sobotu 2. října se od 9:30 na hřiště v Lužanech, kde se odehrají fotbalová utkání místní přípravky s družstvy ze Sobotky, z Libáně a z Lázní Bělohradu. V 15:30 bude zahájeno mistrovské fotbalové utkání místních mužů s družstvem z Valdic. Občerstvení zajištěno, vstupenky budou slosovány. Přijďte povzbudit naše hráče.

Všichni občané jsou srdečně zváni na 2. ročník Hubertovy jízdy, která se koná v sobotu 2. října na Zámečku v Lužanech. Program pro diváky začíná ve 14 hodin. K vidění bude jízda zručnosti, parkur, barely a speciální soutěž pro diváky. Program bude pokračovat hudební zábavou od 19 hodin. Občerstvení zajištěno po celý den. Přijďte strávit příjemný den do stájí na Zámečku.

Zveme občany na zasedání zastupitelstva, které se uskuteční v pondělí 4. října od 19 hodin v zasedací místnosti Obecního úřadu Lužany. Na programu jednání jsou následující body: Žádost Oblastní charity Jičín o příspěvek, Výběr dodavatele na akci Intenzifikace a zkapacitnění ČOV, Pronájem autokempu a Různé.