Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Program obnovy obce Lužany na nadcházejících 5 let je těsně před schválením

Program obnovy obce Lužany na nadcházejících 5 let je těsně před schválenímDatum konání:
22.11.2021

V uplynulých dnech byl dokončen finální návrh Programu rozvoje obce Lužany na období let 2022 - 2026. Tento dokument bude předložen ke schválení Zastupitelstvu obce Lužany na zasedání dne 13. prosince 2021.

Na zpracování dotazníku se podíleli mj. občané naší obce prostřednictvím dotazníku. Sešlo se několik desítek odpovědí a ještě jednou za ně děkujeme. Zpracované odpovědi se z převážné části promítly do návrhové části, kterou nyní jako součást celého dokumentu předkládáme k připomínkování.

Kdo máte zájem, zapojit se ještě jednou do celého procesu nebo se jen seznámit se s vizí rozvoje naší obce na období dalších 5 let, projděte si přiložený dokument. Případné připomínky nebo jiné náměty zašlete do pátku 8. prosince 2021 na email urad@luzany.cz. Nebo nám své postřehy můžete sdělit osobně na prosincovém jednání zastupitelstva, které je připravováno na pondělí 13. prosince 2021.

Děkujeme za Váš zájem o vyvážený rozvoj naší obce.

Návrh Programu rozvoje obce Lužany na období let 2022 - 2026