Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu dne 4. 10. 2019

Hlášení rozhlasu dne 4. 10. 2019Datum konání:
4.10.2019

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v sobotu 5. října na hřiště v Lužanech, kde se od 16 hodin odehraje mistrovské fotbalové utkání místních mužů s družstvem ze Staré Paky. Občerstvení zajištěno, vstupenky budou slosovány. Přijďte povzbudit naše hráče.

Kino Lužany zve občany v sobotu 5. října od 19 hodin na promítání filmu Beats. Film vypráví příběh o dospívání odehrávající se na pozadí hudby, která je stejně elektrická a elektrifikující jako scéna, jež se z ní zrodila. Klub Kafé otevřen od 18 hodin. Vstupné je 90 Kč. Film je přístupný mládeži od 15 let.

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v neděli 6. října na hřiště v Lužanech, kde se od 9:30 odehraje mistrovské fotbalové utkání místních žáků s družstvem z Chomutic. Přijďte povzbudit naše hráče.

Informujeme občany, že mše svatá se v kostele sv. Maří Magdalény v Lužanech uskuteční výjimečně v neděli 6. října od 18 hodin.

Kominictví Sytenský bude v úterý 15. října provádět vymetání a revize komínů. Kdo máte o tyto služby zájem, přihlaste se do čtvrtka 10. října na Obecním úřadě Lužany.