Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu dne 26. 3. 2024

Hlášení rozhlasu dne 26. 3. 2024Datum konání:
26.3.2024

Zveme občany k účasti na akci Ukliďme Česko, ukliďme Lužany. Organizovaný úklid naší obce se uskuteční v sobotu 30. března, sraz účastníků je v 9 hodin před obecním úřadem. Pytle a rukavice zajištěny. Úklid bude zakončen opékáním buřtů v autokempu. Těšíme se na Vás, všichni jste vítáni.

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v sobotu 30. března na hřiště v Lužanech, kde se od 15 hodin odehraje přátelské fotbalové utkání místních mužů s družstvem z Horek u Staré Paky. Občerstvení zajištěno, přijďte podpořit naše hráče.

Sběr železa se uskuteční v sobotu 6. dubna 2024 v dopoledních hodinách. Železo připravte ke komunikaci v den svozu. V případě, že bude třeba vyzvednout větší množství železa mimo svozovou trasu, informujte členy SDH Lužany nebo zaměstnance Obecního úřadu Lužany.