Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu dne 7. 9. 2023

Hlášení rozhlasu dne 7. 9. 2023Datum konání:
7.9.2023

Kino Lužany zve občany v pátek 8. září od 20 hodin na promítání nového českého filmu Dvě slova jako klíč. Na několika kontinentech se odehrávají příběhy o vztahu rodičů a dětí, o osudu a o neznámých silách, které řídí naše kroky. Každý z hrdinů stojí před zásadní změnou ve svém životě a jejich kroky mohou ovlivnit příběh toho druhého. Jejich samostatné cesty se začnou prolínat, a nakonec se spojí do jednoho velkého příběhu života. Film je nevhodný pro mládež do 12 let. Vstupné je 130 Kč, občerstvení od 19 hodin.

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v pátek 8. září od 17 hodin na hřiště v Lužanech, kde se odehraje fotbalové utkání žáků s družstvem z Lomnice. Občerstvení zajištěno. Přijďte povzbudit naše hráče.

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v sobotu 9. září od 17 hodin na hřiště v Lužanech, kde se odehraje fotbalové utkání mužů s družstvem z Valdic. Občerstvení zajištěno, vstupenky budou slosovány. Přijďte povzbudit naše hráče.