Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení rozhlasu dne 9. 4. 2024

Hlášení rozhlasu dne 9. 4. 2024Datum konání:
9.4.2024

TJ Sokol Lužany, fotbalový oddíl, zve všechny své příznivce v sobotu 13. dubna v 9:30 na hřiště v Lužanech, kde se odehrají fotbalové zápasy starších žáků s družstvem z Lázní Bělohrad. Od 17 hodin se odehraje fotbalový zápas místních mužů s družstvem Železnice B. Občerstvení zajištěno, vstupenky budou slosovány. Přijďte podpořit naše hráče.

Zveme občany na zasedání zastupitelstva, které se uskuteční v pondělí 15. dubna od 19 hodin v zasedací místnosti Obecního úřadu Lužany. Na programu jednání jsou následující body: Rozpočtové opatření č. 1/2024, Delegování zástupce na valnou hromadu VOS, Souhlas s prodejem pozemku pro výstavbu rodinného domu, Oprava střechy Koliba, Dohoda o provedení práce s členem zastupitelstva a Různé.

 

Sběr nebezpečného odpadu proběhne v naší obci od středy 17. dubna do soboty 20. dubna 2024. V sobotu 20. dubna můžete odpad přinést k obecní stodole v době od 8 do 10 hodin, v pracovních dnech v pracovních hodinách obecního úřadu  v době od 7 do 15 hodin. V rámci sběru nebude vybírán odpad s příměsí azbestu. Žádáme občany, aby dodržovali dobu pro příjem nebezpečného odpadu a neodkládali odpad samovolně v prostoru sběru.

Kominík bude v obci provádět vymetání a revize komínů ve čtvrtek a v pátek 25. a 26. dubna 2024. Kdo máte o jeho služby zájem, přihlaste se do úterý 23. dubna 2024 na telefonním čísle 493 597 178 nebo na emailové adrese ucetni@luzany.cz.