Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Škola a spolky > TJ Sokol > TJ Sokol Lužany - Běh lužanskými hvozdy > Čísla ze šanonů

Čísla ze šanonů

Běh Lužanskými Hvozdy se už běžel více než třicetdevětkrát. Šanony s prezenčními listinami a výsledovkami jsou už pěkně tlusté. Skrývají v sobě mnoho radostí, někdy zklamání , ale mají i svá malá tajemství. Teprve při porovnávání jednotlivých ročníků se přijde na to, že u prezentace nezapsali správně jméno, nebo že některým závodníkům se měnil rok narození podle toho, která kategorie je výhodnější, nebo si prostě nepamatují datum narození. Ale na všechno se časem přijde. Někdy se hříšníci přiznají sami, když zjistí, že některý z ročníků se jim nezapočítává do počtu pro jubilejní tričko. Zatím jsme nikomu ostudu neudělali, ale kdo ví.

Nahlašujte proto u prezentace jméno a datum narození tak, jak je máte uvedeno v rodném listu a zkontrolujte si, zda je správně zapsané. Ušetříte si zklamání ze špatně započítaných výsledků a nám ušetříte práci s pátráním o koho vlastně jde. Protože máme zájem na tom aby naše údaje byly správné, žádáme každého kdo objeví chybu, ať nám dá vědět.

Celkem už registrujeme 4986 jmen závodníků. Ve 39 ročnících startovalo celkem 12425 závodníků, což odpovídá průměru 319 startujících každý rok !!!

Připravili jsme pro vás stručný souhrn všech ročníků. Vzhledem k tomu, že je tento seznam všech účastníku velice obsáhlý, museli jsme jej pro přehlednost rozdělit do dvou souborů -> ročníky 1-20 (r.1976 -1995) a ročníky 21-41 (r.1996 – 2016).

Statistika 1976 - 1995

Statistika 1996 - 2016