Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Aktualizace údajů k hrobovým místům na hřbitově v obci Lužany

Aktualizace údajů k hrobovým místům na hřbitově v obci LužanyDatum konání:
12.3.2024

V současné době probíhají práce na aktualizaci údajů o hrobových místech na veřejném pohřebišti v obci Lužany.

Z tohoto důvodu žádáme všechny nájemce hrobových míst, aby nám sdělili údaje o  všech osobách, jejichž ostatky jsou v hrobech uloženy, a to alespoň v rozsahu jméno a příjmení, datum a místo narození, datum a místo úmrtí, způsob pohřbení, případně i další údaje uvedené v oznámení o uložení ostatků.

Formulář vzoru oznámení o uložení lidských ostatků najdete na na internetových stránkách obce Lužany, kde vznikla samostatná sekce věnovaná problematice pohřebnictví. Stránku najdete pod tímto odkazem https://www.luzany.cz/hrbitov nebo v sekci Obecní úřad - Hřbitov.

V této sekci je umístěn jednak plánek hřbitova (po kliknutí na obrázek se plánek zvětší), ale také další důležité dokumenty jako hřbitovní řád nebo aktuální ceník.

Dále na stránkách najdete formuláře pro oznámení úprav hrobového místa nebo oznámení o uložení ostatků. 

Zveřejněny jsou zde také informace (čísla hrobů), jejichž vlastníci nemají uzavřenou platnou nájemní smlouvu nebo jejichž nájemní smlouva končí v tomto roce. Ti se mohou obrátit na zaměstnance Obecního úřadu Lužany s žádostí o uzavření nové nájemní smlouvy na tel.: 493 597 178 nebo na emailové adrese urad@luzany.cz.