Obec Lužany
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pomozte nám a vyplňte dotazník k Programu rozvoje obce Lužany na období 2022 - 2026

Pomozte nám a vyplňte dotazník k Programu rozvoje obce Lužany na období 2022 - 2026Datum konání:
19.8.2021
Datum ukončení:
19.9.2021

V současné době zpracováváme Program rozvoje obce Lužany na období let 2022 – 2026, ve kterém chceme stanovit priority rozvoje obce a rozvrhnout jednotlivé činnosti na nadcházející roky. Tento strategický dokument nám umožní lépe a efektivně využít volné finanční prostředky, ale je i důležitým podkladem při získávání dotací na uskutečnění vybraných rozvojových záměrů.

Protože považujeme za důležité zjistit Váš názor na to, jaká by měla naše obec být, případně jakým směrem by se měla rozvíjet, nebo co Vás nejvíce trápí, obracíme se na Vás s žádostí o vyjádření názoru prostřednictvím dotazníku. Najděte si, prosím, chvilku a zamyslete se nad tím, co byste chtěli v naší obci změnit, upravit, vylepšit. Určitě nebudeme moct v plné míře vyhovět všem požadavkům, ale budou nám důležitým vodítkem při rozhodování o dalším směrování naší obce.

Dotazník můžete vyplnit v papírové podobě a odevzdat na obecní úřad (nebo do hnědé schránky před vchodem do budovy), nebo online zde. Abychom stihli všechny Vaše odpovědi zpracovat a zapracovat do Programu obnovy obce Lužany, odevzdejte (odešlete), prosím, dotazníky Vámi zvoleným způsobem nejpozději do neděle 19. září 2021.

V průběhu podzimu bude na internetových stránkách zveřejněna k připomínkování analytická část programu, následovat bude projednání strategické části. Konečný dokument chceme projednat a schválit do konce letošního roku.

Dotazník je anonymní a je určen všem osobám starším 15 let, které se převážně zdržují v obci Lužany. Vyplňte ho, prosím, pouze jednou a respektujte pokyny uvedené v dotazníku.

Děkujeme za Váš názor, je pro nás velmi důležitý.